HTC One M8 Çıktı

26/03/2014 • Haberler • Görüntülenme: 478

26.03.2014

HTC, HTC One M8’i lanse etti. En yeni HTC Sense 6 ile kurşun gri renginde sunulan yeni HTC One M8, tek parça metal gövdesi ve Akıllı SensörHub’ı ile ihtiyaçlarınızı öngörerek günlük aktivitelerinizi kolaylaştıran Motion Launch kontrollerini kullanıyor.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

 

Zarif, dayanıklı ve yüksek kaliteli tek parça metal gövde 5 inç Full HD (1080p) ekranı sararken, kenarlara doğru da inceliyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

2.3 GHz dört çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve entegre 4G LTE’ye sahip yeni HTC One M8, en yeni Android versiyonu olan Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile destekleniyor. Yeni HTC One M8 aynı zamanda yepyeni HTC Sense 6 ile beraber geliyor. HTC SenseTM 6, cihaz içerisinde geldiği gibi Google Play Store’dan güncelleme olarak indirilebiliyor. Daha net ve daha çarpıcı bir görsel tarz sunması amacıyla tamamen baştan tasarlanan HTC Sense™ 6 cesur ve kişiselleştirilebilen renk temalarına yer veriyor ve daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.