Microsoft, Yeni Windows Güncellemelerini Paylaştı

04/04/2014 • Haberler • Görüntülenme: 315

04.04.2014

build2014WindowsPhone81Start_Print

Microsoft, geliştiricilere yönelik düzenlediği Build konferansında Windows Phone 8.1 ve Windows 8.1 Update güncellemelerinin yeni özelliklerini ve yeni Windows lisanslama modeline yönelik detayları paylaştı. Etkinlikte ayrıca Nokia’nın yeni modellerinin duyurusu da gerçekleştirildi.

Microsoft’un duyurduğu ve geliştiricilere özgü fırsatlar sunan yenilikler arasında farklı cihazlara yönelik platformların ortak kullanımı, birleştirilmiş araç kiti, Windows ve Windows Phone mağazalarında altyapının ortak hale getirilmesi ve birlikte çalışmaya dair yenilikler yer alıyor.

Yapılan duyurular, Microsoft’un kullanıcılara daha geniş bir cihaz ve hizmet ağı sunmak üzere iş ortaklarıyla ve geliştiricilerle birlikte çalışarak fırsatları artırmaya yönelik gösterdiği çabaların önemli bir göstergesi.

Konferansta ayrıca Nokia’nın Windows Phone 8.1 ile çalışacak üç yeni Lumia modelinin duyurusu yapıldı. Bunlar şirketin yeni amiral gemisi olan Lumia 930, Lumia 635 ve ilk çift SIM kartlı Lumia olan Lumia 630 olarak sıralandı.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , , , , ,

Comments are closed.