Toshiba Logicom ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

18/04/2014 • Haberler • Görüntülenme: 413

18.04,2014

Teknoloji çözüm ve servislerinin bölgesel dağıtımını gerçekleştiren Logicom Türkiye, Toshiba ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Logicom Türkiye, Toshiba’nın Portege ve Tecra dizüstü bilgisayarlarının Türkiye genelinde dağıtımını yapmaya ve satış sonrası desteğini vermeye başladı.

logicom-toshiba_logo2

Logicom Türkiye ile imzalanan anlaşma hakkında; “Kurumsala özel sunduğumuz ürünler ve profesyonel çözümler ile kurumsalverimliliğin ve karlılığın artırılmasına büyük önem veriyor, Toshiba olarak kurumların yatırımlarından maksimum faydayı sağlamasını amaçlıyoruz” diyen Toshiba – TNB Genel Müdürü Aytaç Biter, Logicom ile büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti.

Logicom Dağıtım Satış ve Pazarlama Direktörü Nicholas Argyrides, yapılan işbirliğinin ardından; “Toshiba TNB ile birlikteliğimiz kurumsal PC sektöründeki dağıtıcı konumumuza katma değer yaratacaktır. Güçlü bayi kanalımız ve uluslararası dağıtıcılık vizyonumuz ile Toshiba kurumsal dizüstü bilgisayar serisini Türkiye’de hak ettiği yere taşıyabileceğimize inanıyoruz” dedi.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , ,

Comments are closed.