LG G3 Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de

29/05/2014 • Haberler • Görüntülenme: 574

29.05.2014

LG G3

LG Electronics, akıllı telefon dünyasına sunduğu en son ürünü LG G3’ün tanıtımını dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de gerçekleştirdi. LG G3, 5.5 inç’lik ekranına rağmen ergonomik tasarım ve kullanım kolaylığı sunuyor. Yazma alışkanlıklarını analiz eden akıllı klavyesi ile daha hızlı ve hatasız bir şekilde yazmaya imkan veren ve yüzde 75 oranında yazım hatalarını azaltan LG G3, aynı zamanda daha önce gelen cevapsız aramayı geri aramak veya telefonda kullanılmayan yüklü dosya ya da uygulamaların silinmesi gerektiği gibi hatırlatmaları barındıran “Akıllı Bildirim” özelliğine sahip. Bu sayede de kullanıcının davranış ve alışkanlıklarına göre öneri ve tavsiyeler de sunabiliyor. Öyle ki bu özellik sayesinde yağmurlu havalarda sizi şemsiye almanız konusunda bile uyarabiliyor. LG G3’ün “Akıllı Güvenlik” özelliği önemli ve gizli dosyaları korumak ve paylaşılmasını engellemek amacıyla geliştirildi. Diğer önemli özelliklerinden olan Kill Switch ise herhangi bir hırsızlık olayında G3 sahibinin telefonunu uzaktan kullanım dışı bırakabilmesini sağlıyor.       

538 ppi piksel Quad HD ile LG G3, 5.5 inçlik ekranı ve inceliği ile kullanım rahatlığını üst seviyelere taşıyor. LG G3’ün 3,000mAh çıkarılabilir pili sayesinde LG G3, tüm gün boyunca kesintisiz kullanıma olanak tanıyor. Gelişmiş 13 MP OIS kamerası Laser Auto Focus ile tüm özel anları ölümsüz kılarken, az ışıkta bile Laser Beam mesafeyi ölçerek anı yakalamaya olanak tanıyor. LG G3’ün 2.1 MP ön kamerası ile size daha net ve kolay çekim imkanı sunuyor.

Metalik dokusu LG G3’ün daha temiz görünmesini ve telefon üzerinde parmak izi bırakmamasını sağlıyor. LG G3,  metalik siyah,  parlak altın,  ipeksi beyaz,  menekşe moru ve bordo olmak üzere 5 farklı renkte piyasaya sunuluyor.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , , , , ,

Comments are closed.