ZTE’nin Cep Telefonu: Blade L2

23/05/2014 • Haberler • Görüntülenme: 512

23.05.2014

zte_blade_l2

ZTE’nin cep telefonu serisi Blade’in yeni modeli ZTE Blade L2, 5 inç dokunmatik ekran ve beyaz renkli dış tasarımıyla cihaz, sadece zarif bir stil değil aynı zamanda 1.3 GHz Quad-Core işlemcisiyle de güçlü bir performans sunuyor. Cihaz, dar çerçeve tasarımıyla, efektif 8.9 mm kalınlığından çok daha ince algı yaratıyor.

Cihazda, panoramadan 3D animasyona kadar birçok değişik ayara sahip 5 MP kamerasıyla iyi bir fotoğraf deneyimi sunuyor. Kullanıcıların yüksek kalitede fotoğraf çekebilmeleri için kamera fonksiyonları autofocus, flash, self-timer, yüz tanıma ve ZTE’nin Smile Shot özelliklerini barındırıyor. Cihazın 0.3 MP ön kamerasıyla portre fotoğrafları çekmek ve video aramaları gerçekleştirmek de mümkün.

Cihazın 5″ büyülüğündeki ekranında internette gezinmek, film seyretmek ve 5 MP kamerasıyla çekilen fotoğraflara bakmak yüksek kalitede bir deneyim sunuyor. Cihazın içine hazır yüklenmiş olan Evernote, Dropbox, Facebook ve Twitter sayesinde kullanıcılar tek tuş ile bütün sosyal paylaşımlarını gerçekleştirebiliyorlar. ZTE Blade L2, 2014 yılının sonuna kadar diğer Türkiye’de satışa sunulacak.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , ,

Comments are closed.