Molto’dan Rengarenk Kulaklık ve Hoparlör

11/06/2014 • Haberler • Görüntülenme: 460

11.06.2014

DSC_5314+

Arena Bilgisayar, kendi bünyesinde ürettiği Molto markasıyla rengarenk teknolojik ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Birbirinden güzel capcanlı renklerden oluşan ürünler arasında kulak içi seramik kulaklık, kafabantlı kulaklık ve bluetooth speaker yer alıyor.

Molto Kulak İçi Seramik Kulaklık

Performans, tasarım, kullanım kolaylığı, rahat taşınabilirlik özellikleri ile dikkat çeken Molto seramik kulaklıklar ile, 3.5 mm girişli tüm cep telefonlarıyla müzik dinleyebilir, müzik dinlerken gelen aramalarınızı cevaplayıp kulaklığınızla konuşmaya devam edebilirsiniz. Tüm Mp3 player, tablet bilgisayar, notebook ve Pc lerde kullanabilir, rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz.

Molto Bluetooth Speaker

Arena Bilgisayar markası olan Amerikan bluetooth çip setli ve bluetooth sertifikalı Molto hoparlörler, dayanıklılığı ve kolay kurulum özellikleri ile dikkat çekiyor. Molto hoparlörün dahili mikrofonu sayesinde telefon / konferans görüşmeleri yapabilir, yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonu, MP3/MP4 oynatıcı, bilgisayar, tablet PC gibi cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , ,

Comments are closed.