Sony, 2014 FIFA World Cup için Çalışıyor

23/06/2014 • Haberler • Görüntülenme: 398

23.06.2014

Sports_x_Content__CMYK_

FIFA’nın resmi partneri olan Sony Corporation, tüm Sony Group şirketlerinin kuvvetli yönlerinden yararlanan stratejik girişimlerine ve FIFA ile işbirliğine ivme kazandıracağını duyurdu. 12 Haziran 2014 tarihinde başlayan 2014 FIFA World Cup BrazilTM’deki ilk santra vuruşu için yapılan geri sayımda artık sona doğru yaklaşılırken, “4K” ve “ağ hizmetleri” gibi alanlarına odaklanan Sony, bu kategorilerdeki kilit girişimleri genel hatları ile açıkladı.

4K
Sony, tanınmış, ileri düzey teknolojik yeteneklerini ve yüksek katma değerli ürünlerini, çekimden prodüksiyona ve izleme deneyimine kadar tüm 4K sürecini içine alan çözümler sağlamaktaki güçlü yönlerini gözler önüne sereceği bu turnuvaya da taşıyor.

Çekim ve ortak prodüksiyon:
FIFA, turnuvadan en iyi aksiyonların özetleri ile dolu olan Resmi FIFA 4K Filmi’nin prodüksiyonunu da gerçekleştiriyor. FIFA, 16’lı final ve çeyrek finalden birer maçın ve final karşılaşmasının çekimlerini Sony’nin profesyonel 4K kayıt ekipmanları ile yapıyor.

Ağ hizmetleri (dijital ve sosyal)
Maçları stadyumda veya televizyon ve diğer medya ağları üzerinde izlemek gibi, futbolun tadını çıkarmanın geleneksel yollarına ek olarak, Sony, insanların çeşitli ağ hizmetleri yoluyla turnuvanın heyecanına ortak olabileceği yeni bir interaktif dünya kupası deneyimi sunuyor.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , , , , , , ,

Comments are closed.