Yeni Acer Veriton Z4 ve N Serisi Türkiye’de

23/06/2014 • Haberler • Görüntülenme: 327

23.06.2014

Acer Veriton Z4 series

Acer’ın güvenlik teknolojileri ve kompakt tasarımlarıyla büyükten küçüğe tüm modern işletmeler için ideal bir çözüm olan yeni Acer Veriton Z4 Serisi ve N Serisi bilgisayarları Türkiye’de!

Veriton Z4 Serisi
Veriton Z4 Serisi hızlı bir kurulum sunar ve kompakt tasarımı sayesinde ofisteki çalışma alanınızdan tasarruf sağlıyor. 23” ekranı -5 dereceden 30 dereceye kadar çok az bir güçle ayarlanabilir ve kullanıcılar uzun saatler boyunca rahatça çalışabilirler. Ayrıca, monitör VESA duvar montajı kullanılarak herhangi bir duvara takılabilir.
4. nesil Intel Core işlemciler daha çok verimlilik için yüzde 15′e kadar daha iyi CPU sağlar ve ikili bağımsız ekran kullanıcıların aynı anda birden çok belge ve program açıkken verimli bir şekilde çalışabilmelerine izin veriyor.

Veriton N Serisi
Alanın sınırlı, fakat standart bilgisayar çalışmasının gerekli olduğu her işletme için ideal olan Veriton N serisi üretkenlik ve verimlilik arasında en doğru dengeye sahip. Bu seri kompakt bir formda üst düzey esneklik, güvenlik ve yönetilebilirlik sağlarken, aynı zamanda kurulumu, toplanması ve taşınmasını kolaylaştıran küçük 1 litrelik kapasitesi sayesinde ofis alanları dar olan işletmeler için mükemmel çözüm sunuyor.Ayrıca, Veriton N Serisi bir masa üzerine düz olarak yatırılabilir, toplanan tabanıyla dik durabilir veya hem VESA hem de B6 monitör serisi ayaklarını destekleyen ErgoStand’a takılarak sorunsuz bir hepsi bir arada çözüm üretiyor.

zamazingo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Etiketler: , ,

Comments are closed.