hakkımızda

Bu Zamazingo Nedir Acaba? 

Türkiye’de ve dünyada hızla gelişen, değişen, bu gelişim ve değişimlerle hayatımızdaki konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştıran teknoloji, lüks değil ihtiyaç, ayrıcalık değil hak artık… Geçmişte sadece filmlere konu olan ve “nasıl olabilir ki” dediğimiz, hayaline biraz yaklaştığımızda “yok artık” diye kendimize güldüğümüz birçok Zamazingo artık gündelik yaşantımızın sıradan parçaları… 

Belli ki değişim ve dönüşümün hızı başımızı döndürmeye devam edecek… Yine, çok açık ki teknolojiyi takip etmenin yolu bugün olduğu gibi yarın da teknolojiden geçecek. Biz, tüm bu gerçeklere baktık ve bu dinamizmin beraberinde getirdiği gelişmelere dair kendi yorumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Bir yandan da özgün bakış açımıza ses vermek oldu amacımız. Dürüst ve samimi olmak kadar eğlenmeyi de hedeflerimiz arasına yerleştirdik. Genç, dinamik, özgür kalemlerin teknolojiye her yönden bakışını çağın getirisi mobilitenin doğal bir sonucu olarak online bir yayın halinde sizlere sunmayı hedefledik.

Zamazingo’da teknoloji gündemine dair tüm haberlere, genç köşe yazarlarının fikir yazılarına, dinamik röportajlara, ilgi çekici dosya çalışmalarına, güncel teknoloji haberlerine ve elbette bunlardan biraz daha fazlasına aylık olarak ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Leave a Reply